Logo

FIAT PUNTO 1.2 8V (CH)

Број на оглас: 3697345 | Објавен на: 16.09.2020, 23:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 11 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e donesena od šfajcsrska plateni davsčki do reg motor klima raboti perfektno siti volan pogodna za početnici čuvana nadvor i vmatre bez nikakvi intervenciji moze da se vidi proba vo sekoe vreme

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Dudi

Потврден огласувач