Logo

Prevoz AERODROM - Kavadarci -Prilep - Bitola - EFTINOOO

Број на оглас: 3697393 | Објавен на: 26.09.2020, 09:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Такси услуги

Вид на оглас: Се продава


Кон и од Аердром Скопје супер ефтина тарифа!

Звонете за подетални инфо

071/595-840

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Q10

Потврден огласувач