Logo

BMW X5 3.0d FACELIFT

Број на оглас: 3697468 | Објавен на: 07.09.2020, 10:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 218 kw / 296 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 8.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA BMW X5 3.0 DIESEL VO EKSRA SOSTOJBA.
SPORT PAKET
FACELIFT
229 000 KM
NAPRAVEN KONPLETEN SERVIS
4 NOVI ZIMSKI GUMI

REGITRACIA DO 10 MESEC 2020
ZA POVEKE INFO KONTAKT
072 553 543

 BM

Потврден огласувач