Logo

Se prodava jugo

Број на оглас: 3697608 | Објавен на: 23.11.2020, 12:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yugo

Модел: Друг модел

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 35000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 600 €

650 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Jugoto je vo odlicna sostojba info na 078316048 078316048 078316048 078316048 stojance

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Julijana

Потврден огласувач