Logo

JOHN DEERE 4040 TOP SOSTOJBA

Број на оглас: 3697833 | Објавен на: 22.09.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktorot e sega uvezen moze da se proba i vidi vo sekoe vreme za poveke informacii javete se..

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач