Logo

VW GOLF VI 2.0TDI 110ks

Број на оглас: 3697872 | Објавен на: 17.09.2020, 08:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW GOLV VI 2.0 tdi 110 ks
Proi 2009g
Registriran I servisiran cela godina
Bez zameni
Inf" 070-239-440
070-239-440

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач