Logo

Se prodavaat Giterki ( ciganska cigla - giterka )

Број на оглас: 3697874 | Објавен на: 19.09.2020, 13:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


-nad 3000 cigli

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Danco

Потврден огласувач