Logo

Prodavam Lenovo A Plus kako NOV

Број на оглас: 3697963 | Објавен на: 16.09.2020, 21:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lenovo

Модел: Lenovo A Plus

Боја: White

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 2.390 МКД

2.490 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Се продава телефон Lenovo A Plus, како нов.
Телефончето е користено 1 година и нема никаква гребаница на него, во беспрекорна состојба е. Цело време е во заштитна маска.
Ги подржува сите основни апликации како фејсбук, месинџер, вибер, хром и е одличен за личности кои не им треба некој захтевен, а сепак добар телефон.
Доаѓа со кутија и сите пропратни работи.
Испраќам по карго.

Спецификации: https://m.gsmarena.com/lenovo_a_plus-8320.php

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач