Logo

Mishelin gumi so bandazi 4x4 ML 270

Број на оглас: 3697965 | Објавен на: 16.09.2020, 18:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж: 16

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Останато

Дијаметар на дупка во бандаж: Останато

Ширина на гума: 255

Висина на гума: 65

Дијаметар на гума: 16

Цена: 200 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 1 par malku koristeni gumi so aluminski bandazi marka Mishelin od dzip Mercedes ML 270
Gumite se all season i letni i zimski

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Jovica

Потврден огласувач