Logo

Golf 110ks 2.0 najdobriot motor za 6ska

Број на оглас: 3697995 | Објавен на: 22.09.2020, 11:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 6.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 6 2.0 110 ks dobro socivan ,uvezen od Italija plateni site davacki do registracija.

 Штип    Општина:Карбинци

Прати Е-Маил

 Pero

Потврден огласувач