Logo

Fap 16 20

Број на оглас: 3697997 | Објавен на: 28.09.2020, 12:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava FAP 1620 1981 god
Cena po dogovor
Lice za kontakt: Vane 070 617 362

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 marea

Потврден огласувач