1 / 5
Fiat Multipla Moze zamena samo za benzin vozilo
1.150 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.09.2020 21:33

Дебар / Дебар

Марка:

Fiat

Модел:

Multipla

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2019

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava solidno I mnogu ekonomicno
1.9 d , ispravno Pali vozi , istecena registracia . Zabeleski : Rucna ne raboti I nekoja caura ili jabuchica I'ma za menavanje .

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Salih
Потврден огласувач
075340085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам