Logo

Fiat Marea Moze cela ili na delovi

Број на оглас: 3698056 | Објавен на: 09.09.2020, 14:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Marea

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Blokiran motor (blokot cukan) ispravna glava I se drugo 2.0 20 ventili, moze cela ili na delovi , kozen interier Novi gumi aluminski bandasi , moze cela ili na delovi

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Salih