Logo

Banese e re, e pa banuar

Број на оглас: 3698327 | Објавен на: 18.09.2020, 17:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 166 m²

Греење: Централно

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2019

Година на реновирање: 2020

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Северозапад

Адреса: Maleardi

Цена: 73.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Banesa eshte ne hyrje te qytetit te Gostivarit
Banesa ka 166 m2
106 m2 banesa dhe nenkulmi 60 m2
Eshte e re dhe sapo e perfunduar me nxemje qendrore
Me shum info, 078 445 954

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 corsa

Потврден огласувач