Logo

Samsung Galaxy A10

Број на оглас: 3698348 | Објавен на: 22.11.2020, 11:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: a10

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 5.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Опис:
➤Телефонот е мах сочуван
➤Прима сите картички
➤Батерија држи 1ден

Додатоци:
➤Полнач
➤Заштитна маска
➤Стаклена фолија

Конфигурации:
➤13.0MP задна камера
➤5.0МP предна камера
➤2.0GB Рам
➤Дисплеј 6.3инчен
➤Внатрешна меморија 32GB
➤Процесор Octa-core 1.6 GHz Cortex-A73
➤Андроид:10

➤Достава вршиме низ цела Македонија со опција преглед и тест на телефонот пред да го платите

❌Замени не правиме

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Мобилни Телефони

Потврден огласувач