Logo

Се продаваат машини за тексас и хтз

Број на оглас: 3698655 | Објавен на: 25.09.2020, 14:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.700 €

2.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат машини за тексас и хтз, комплет од 5 машини -

Лактарка - Brother - нова

Појасарка - Kansai - со серво мотор и апарат 110/42, со папуча со која може да се шие и ликра

Гајкарка - Kansai - со сечење

Двоигловка - Jack - со иклучување на игли

Машините се продаваат во комплет
телефон за контакт 078308027

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Нино

Потврден огласувач