Logo

Radio za Golf 5

Број на оглас: 3698766 | Објавен на: 22.09.2020, 20:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fabricno radio za golf 5.
Info na 078305703 Darko

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач