Logo

Fuego TV 60 cm / 23.5 inch + Android Box Nov

Број на оглас: 3698787 | Објавен на: 25.09.2020, 10:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останато

Производ: LCD

Големина: 66 cm (26 inch)

Цена: 4.500 МКД

5.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


-Продавам Фуего ТВ Малце користен-60 CM
-Андроид Бокс Фуего Нов неотпакуван со гаранција 12 месеци

Аndroid Box Спецификации
-Резолуција 4к 3840х2160
-Процесор Quad core ARM
-Cortex-A53
-Ram 2 gb DDR3
-Bluetoothg 4.0
-Меморија 16 GB
''Гаранција 12 месеци''
Линк до овој производ во Neptun

https://www.neptun.mk/categories/TV_AUDIO_VIDEO/TV_AUDIO_VIDEO_GALANTERIJA/Android_TV_boksovi/ANDROID-TV-BOX-FUEGO-VK-T96C
Истиот во Нептун чини 2300 денари

Спецификации за Телевизорот
Користен скоро 2 години
Екран: 24"(60.96cm)
HD Ready LED TV
Резолуција:1366x768
100Hz CMP
2xHDMI,USB
DVB-T2/C

Двата Далечински управувачи работат безпрекорно. Телевизорот е во совршена состојба

Центата е за Телевизорот и Android Boxot заедно, односно за оваа цена добивате Smart TvБез Замени !!!

 Скопје    Општина:Чаир

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач