Logo

Viluskar Balkankar

Број на оглас: 3698901 | Објавен на: 19.09.2020, 09:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


Viluskarot e vo ispravna sostojba.
Za poveke informacii javete se
070 617 362 Vane

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 marea

Потврден огласувач