Logo

225 45 17

Број на оглас: 3698914 | Објавен на: 17.09.2020, 16:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 225

Висина: 45

Дијаметар: 17

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


4 letni gumi 225 45 17

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Dalibor

Потврден огласувач