Logo

Mooer Slow Engine

Број на оглас: 3699017 | Објавен на: 19.09.2020, 10:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.700 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Pedalata e vo odlicna sostojba, malku koristena. Pedalata e klon na Boss Slow Gear (ne se proizveduva povekje). Za tonot koj se dobiva moze da videte na linkot. Moze zamena za Chorus/Phaser/Flanger.

 David

Потврден огласувач