Logo

HYUNDAI I30 1.6CRDI 115KS 2008G

Број на оглас: 3699039 | Објавен на: 22.11.2020, 18:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: i30

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 84 kw / 114 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.300 €

4.499 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e maksimalno socuvana bez nikakvi zabeleski vnatre nadvor
Ful oprema
PLATENI SE SITE TROSOCI DO REGISTRACIA
UVEZENA OD SVAJCARIA
BEZ ZAMENI

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 BAZE

Потврден огласувач