Logo

VILUSKAR NISSAN 2.5 TON DIZEL

Број на оглас: 3699079 | Објавен на: 21.09.2020, 13:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари
Marka: NISSAN
Model: H25 DIZEL
Motor Nissan
God na Proizv: 2005
Nosivost: 2500 Kg
Visina na diganje: 3000 mm
Pomak levo desno
Komplet servisiran

http://WWW.BULATRANSFORKLIFT.COM

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 BULA FORKLIFT

Потврден огласувач