Logo

BMW 118d Navigation Business

Број на оглас: 3699128 | Објавен на: 23.11.2020, 18:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 118

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 118 dizel..
Star Stop
Tempomat
Klimatronik
Komandi na volan
Navigacia
Senzori za dozd
4 elektricni prozori
Redovno servisirana
Kontakt Viber

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Hristijan

Потврден огласувач