Logo

RENAULT RENO SCENIC KANGO DELOVI

Број на оглас: 3699144 | Објавен на: 21.11.2020, 08:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Kangoo

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2021

Сила на моторот: 19 kw / 26 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ima se sto vi treba

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 polovni avtodelovi

Потврден огласувач