Logo

Се продава дрвени врати многу добро сочувани

Број на оглас: 3699179 | Објавен на: 18.09.2020, 15:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат дрвени врати многу добро сочувани
2 *60 sm и 4 *60 sm
Тел за контакт 078 404 733
Ирена

 Скопје    Општина:Сопиште

Прати Е-Маил

 Srboljub

Потврден огласувач