1 / 1
DESKTOP PC MNOGU SOCUVAN
2.500 МКД
30.04.2021 16:02

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Celeron

Тип на хaрд диск:

HDD

Prodavam desktop kompjuter:
-Intel celeron 2.4 Ghz
-HDD 120 GB
-Ram 1,5 GB
-Maticna Asus P4V8X-X
-Monitor Philips 107E4 17''
Instaliran Win XP SP 3 so site neophodni programi
Javuvajte se kaj Aleksandar na 075 -624-895

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078238228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам