Logo

plac parmakovo trlo

Број на оглас: 3699329 | Објавен на: 16.09.2020, 22:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 400 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 23 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava plac vo parmakovo trlo nad prugata 400m2 placot se naoga do samiot pat 5minuti od gradot 071 217 236 slave

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 slave