Logo

Radio original Renault

Број на оглас: 3699340 | Објавен на: 25.09.2020, 08:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Вид на оглас: Се продава


se prodava original radio izvadeno od Scenic.. moze i za poveke Renault..
cena: 1500 denari
tel: 071682777

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач