Logo

Gumi 235..245..265 17 Zimski

Број на оглас: 3699341 | Објавен на: 19.09.2020, 10:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Зимски Гуми

Ширина: 235

Висина: 65

Дијаметар: 17

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat gumi zimski 235 65 17 .. 245 65 17.. 265 65 17 .. Cena 1500 denari parce
tel: 071682777

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач