Logo

155/80/13 novi 4 gumi

Број на оглас: 3699356 | Објавен на: 09.09.2020, 07:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Гуми за сите сезони

Ширина: 155

Висина: 80

Дијаметар: 13

Цена: 5.200 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


gumite se keli ne se kineski,dvete se skros novi kupeni 3600den dvete se malku povozeni odlicna sostojba perfektni za zimskiot period

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 josip

Потврден огласувач