Logo

5x112 audi vw seat mercedes 225/40/18

Број на оглас: 3699358 | Објавен на: 24.11.2020, 18:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 18

Ширина на бандаж: 8.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 225

Висина на гума: 40

Дијаметар на гума: 18

Цена: 440 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


bandasite se germanski originalni kostaat nad 1000e,gumite se odlicni isto odlicno stojat na kola i bandasite se ponov.model

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 josip

Потврден огласувач