Logo

Трактор тома винкович 730

Број на оглас: 3699403 | Објавен на: 09.09.2020, 09:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.900 €

2.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Тракторот е во одлична состојба,пали на клуч,нови гуми ,оди со плуг,и е пали вози

 Валандово

Прати Е-Маил

 Славе

Потврден огласувач