1 / 4
Garnitura
400 €
Цената не е фиксна
09.09.2020 15:11

Дебар / Дебар

Se prodava garnitura kupena vo zona mebel. Garniturata e vo odlichna sostojba, cena po dogovor.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Argjent
Потврден огласувач
070881569
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам