Logo

HAMACHI YIYING

Број на оглас: 3699827 | Објавен на: 24.09.2020, 13:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


50 cm3, 2008 god trajno registriran

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач