Logo

LEDOMAT SCOTSMAN ACM-45

Број на оглас: 3699876 | Објавен на: 25.09.2020, 13:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Ledomatot e vo super sostojba se koristi momentalno se prodava ili moze zamena za pogolem ledomat
Kapacitet ima 45kg za 24 casa

 aleksandar

Потврден огласувач