Logo

Drebang

Број на оглас: 3699888 | Објавен на: 04.12.2020, 15:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.050 €

1.100 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


Drebangot e odlicen. Rabotat mu site opcii. Mlk koristen . Informacii na 078 241 215

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Mite

Потврден огласувач