Logo

Za Fiat

Број на оглас: 3699914 | Објавен на: 15.09.2020, 21:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж: 15

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: Останато

Ширина на гума: 195

Висина на гума: 55

Дијаметар на гума: 15

Цена: 120 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Skoro Novi gumi , neosteteni I bandazi !

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Salih