Logo

Za Fiat

Број на оглас: 3699919 | Објавен на: 15.09.2020, 21:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Marea

Tип на делови: Останато

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se sto vi treba za Fiat Marea 2.0 ( ventili ). Blokiran motor ( cuka vo block ) ispravna glavs

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Salih