Logo

Ford Focus 1.8 tdi 2000g moze i na delovi

Број на оглас: 3700011 | Објавен на: 22.09.2020, 09:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registriran do dekemvri2020
Novi gumi
Nov bos so nova plocka garancija 2god
Rasipana turbina drugo e sve ispravno

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач