Logo

Motor Mercedes 220 CDI

Број на оглас: 3700116 | Објавен на: 16.09.2020, 20:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: Motor Mercedes 220 CDI 98/99 god

Tип на делови: Мотори

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Motor Mercedes 220 CDI 98/99god odlicna sostojba proveren so garancija

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 G.F.

Потврден огласувач