Logo

VILUSKAR CLARK 1.5 TON DIZEL

Број на оглас: 3700350 | Објавен на: 22.09.2020, 11:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари :
Marka: CLARK
Model: H15 DIZEL
Nosivost: 1500 Kg
Visina na diganje: 3000 mm

http://WWW.BULATRANSFORKLIFT.COM

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 BULA FORKLIFT

Потврден огласувач