Logo

reno laguna 1.9dci 6brzini

Број на оглас: 3700506 | Објавен на: 25.09.2020, 13:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.850 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


reg do 20.05.2021
so sitni karosereski zabeleski
kolata e stegnata
motor menjac dobri
za poveke info na tel
075717804

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач