Logo

Aluminiumski bandazi 5x120 BMW 17ki

Број на оглас: 3700596 | Објавен на: 23.09.2020, 09:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж: 17

Ширина на бандаж: 7.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 120

Ширина на гума: 235

Висина на гума: 55

Дијаметар на гума: 17

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


samo na viber 071 604 239

Aluminiumski bandazi za BMW 17ki 5x120 vo dobra sostojba

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач