Logo

Daewoo Tico plin atest

Број на оглас: 3700811 | Објавен на: 16.09.2020, 18:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Tico

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Daewoo Tico so atestiran plin poveke info
076 720 786
076 720 786
076 720 786
076 720 786

 Кочани    Општина:Чешиново

Прати Е-Маил

 stojanco