Logo

Audi A3 1.9 TDI

Број на оглас: 3700907 | Објавен на: 28.09.2020, 10:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


.prekrasen avtomobil uvoz od avstrija vredi da se vidi za podetalno na tel 078 345 544 ima uste 3 takvi pa moze da se izbere

 Кратово

Прати Е-Маил

 Edno dete