Logo

Vlezna vrata nova neupotrebena

Број на оглас: 3700955 | Објавен на: 19.09.2020, 01:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Алум. врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Prodavam vlezna vrata neupotrebena nova.
kupena:1100e
se prodava poradi smenuvanje na planot na kuqata
za:500e
dimenzite 1.40 so 2.10
Material:Antracid

broj za kontakt:070258885

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Xxxx

Потврден огласувач