Logo

Audi A6 3.0 TDI Quattro - Tiptronic (F1 menuvach)

Број на оглас: 3701092 | Објавен на: 18.09.2020, 21:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 165 kw / 224 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Audi A6 C6 3.0 TDI Quattro - 225hp,
Full oprema,
Registrirana uste 1 mesec
MOZE ZAMENA ZA AUDI A3 (dvovratna) od ista godina ili ponova, so vasa doplata
KONTAKT Marjan 076959006

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 MMM

Потврден огласувач