Logo

Opel Tigra 1.4

Број на оглас: 3701125 | Објавен на: 23.09.2020, 16:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Tigra

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 16.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Cena po dogovor:
Javete se na Tel:076-628-669

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 goce

Потврден огласувач