Logo

BMW 730d/ M 2010

Број на оглас: 3701132 | Објавен на: 16.09.2020, 22:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 730

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2021

Сила на моторот: 245 kw / 333 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 22.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


BMW 730d/ M 2010

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Nexho

Потврден огласувач